Poszukujemy: Asystent Projektanta Odzieży

Marka  PRETTY ONE zatrudni osobę na stanowisko: Asystent Projektanta Odzieży

Miejsce pracy: Józefów (pow. otwocki)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współtworzenie i projektowanie produktów zgodnych z linią stylistyki marki
  • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji.
  • Monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji.
  • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Znajomość trendów.
  • Kreatywność i poczucie estetyki.
  • Podstawowa znajomość zasad kroju i szycia.
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach targów branżowych
  • Współpracę z grupą kupców, technologów
  • Realne możliwości poszerzanie swoich kompetencji
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole.
  • Umowę o pracę.