Karta Lojalnościowa

Program Lojalnościowy jest przeznaczony dla Klientów, którzy kupując naszą odzież chcą skorzystać z dodatkowych przywilejów i udogodnień oferowanych przez firmę PRETTY

ONE. Pełny pakiet korzyści zapewnia karta Stałego Klienta. Najważniejszą korzyścią z użytkowania tej karty są rabaty, które gromadzą się na koncie wraz z ilością zrobionych zakupów. Każdy nowy uczestnik otrzymuje na powitanie 5% upustu na zakupy. Następnie przy dokonaniu zakupów na łączną kwotę:

1500 PLN - 7% rabatu

3000 PLN - 10% rabatu

Aby stać się posiadaczem Karty Stałego Klienta, należy podczas dokonywania zakupu wypełnić formularz i pozostawić go w sklepie. Sprzedawca powinien udzielić pomocy Klientce w wypełnieniu formularza. Wymagane jest podanie pełnego adresu zamieszkania oraz zgoda na przetwarzania danych osobowych. Mile widziany jest też adres mailowy stanowiący podstawę do wysłania wszelkich informacji dotyczących promocji, czy też nowej kolekcji. Wszelkiego rodzaju akcje promocyjne organizowane przez firmę Pretty One nie łączą się z rabatami na kartach lojalnościowych. W przypadku nie dokonywania zakupów przez okres 1 roku w salonach firmowych PRETTY ONE, uzyskany na karcie wyższy rabat zostanie zredukowany do pozycji wyjściowej tj. 5%Momentem przystąpienia do programu jest otrzymanie karty, tak więc pierwsza transakcja nie jest wliczana do sumy upustów gromadzonych na karcie.

REGULAMIN DO POBRANIA

docPobierz plik