Premiera kolekcji limitowanej: Pretty by Podwika

Pretty One Warsaw by PODWIKA to wyjątkowa, limitowana linia, stworzona we współpracy z projektantem młodego pokolenia Łukaszem Podwiką prezentująca świeże spojrzenie na aktualne trendy.

Łukasz Podwika to doświadczony projektant, słynący z perfekcjonizmu i zamiłowania do piękna. Przez wiele lat rozwijał swój talent u boku uznanych, międzynarodowych kreatorów mody. Twórca linii Pretty One by PODWIKA zestawia klasykę z nowoczesnością, proponuje wyraziste stylizacje dla kobiet, które nie lubią nudy i nie boją się modowych eksperymentów.

Projektant tak mówi o swojej kolekcji:

Kolekcja jest utrzymana w klimacie lat 80. Bufiaste rękawy, oversizowe kroje, kwiatowe wzory w stylu retro oraz zmysłowe wycięcia to elementy ubrań, które w szczególny sposób zainspirowały mnie do stworzenia tej kolekcji. Modele wykonane są z wysokiej jakości tkanin, które zdobią autorskie nadruki i ręcznie wyszywane aplikacje. Dominującym kolorem jest klasyczna czerń przełamana wyrazistym pomarańczem, musztardową żółcią oraz futurystycznym złotem i srebrem. Zależało mi, aby w każdym modelu połączyć elegancję z sensualnościa tak, aby kobiety nosząc te ubrania czuły się piękne, zmysłowe i wyjątkowe

Zapraszamy do naszych salonów oraz do sklepu internetowego.